Сучасний тренажерний зал у селі Медуха

Дата: 13.12.2021 16:00

Відомо, що завдяки активності і одностайності громадян може бути реалізовано багато цікавих ідей і вирішено немало важливих справ.

Однією з таких стала реалізація проєкту «Спорт без обмежень». Жителі Медухівського старостинського округу подали проєкт до Бюджету участі Дубовецької сільської ради, проєкт пройшов голосування, а також отримав співфінансування від компанії Ґудвеллі. Тепер в Будинку культури села Медухи є тренажерний зал, оснащений сучасними професійними силовими тренажерами та новітнім кардіообладнанням, а це: віброплатформа, орбітрек, горизонтальний та вертикальний велотренажери, бігова доріжка, степпер, гребний тренажер, силова станція, лавки для пресу.

Отож, запрошуємо усіх жителів громади, а особливо молодь, до фізичних тренувань та занять спортом.