11 грудня 2021 року, в суботу, в Будинку культури села Тустань Дубовецької територіальної громади відбулися Андріївські вечорниці.

Зима приносить веселий настрій та багато теплих родинних свят. Одне з найбільш очікуваних – день Андрія Первозванного, з яким пов’язують традиційні вечорниці. Напередодні, 13 грудня, молодь збиралася, щоб повеселитися, а дівчата ще й займалися рукоділлям.

11 грудня 2021 року, в суботу, в Будинку культури села Тустань Дубовецької територіальної громади відбулися Андріївські вечорниці. Організатори заходу  Христина Куриляк, Христина Зорій (керівники танцювального колективу «Мереживо») та Богдан Керникевич (директор Тустанського Будинку культури) використали  традиційний сценарій українських вечорниць. Оскільки, зазвичай, спершу дівчата займалися рукоділлям, то й  розпочалися  вечорниці з виготовлення квітів і кутасиків для традиційного українського сценічного вінка, який згодом використовуватимуть для виступів танцювальних гуртків.

Згодом до вечорниць приєдналися хлопці. Було традиційне кусання калити, танець з віником, майстер-класи з українських побутових танців та просто весела забава з різними ласощами.