"Шкільний громадський бюджет" - чудова можливість реалізувати ідеї здобувачів освіти

14 грудня 2021року в рамках проекту #Decide у Дубовецькій територіальній громаді проведено тренінг з проєктного менеджменту для здобувачів освіти, вчителів та батьків ЗЗСО нашої громади, які братимуть участь у "Шкільному бюджеті".

Під час навчання, висококваліфіковані тренери проєкту #DECIDE п. Mariia Tyshchenko та п. Oleksandr Andrieiev окреслили параметри, модель та структуру шкільного громадського бюджету, зазначили організаційні моменти та вимоги щодо оформлення заявки. Учасники тренінгу навчилися виокремлювати глобальні та локальні проблеми, формулювати мету та завдання проєкту . Представники кожного освітнього закладу Дубовецької громади змогли візуалізували та представили свої ідеї.