Святий Миколай прийшов до дітей Дубовецької ТГ

Дата: 20.12.2021 13:44

День святого Миколая – одне з найсвітліших і найулюбленіших свят і для малечі, і для дорослих. На нього чекають мільйони дітей в усьому світі. Його таємні відвідини, оповиті нічною темрявою і дивом, залишають після себе не тільки подарунки, але повну хату радості, тепла і любові.

Святий Миколай не минає жодної оселі і пам’ятає про кожну дитину. Подарунки від нього отримали і діти Дубовецької територіальної громади, які найбільше потребують уваги, піклування і підтримки. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із сімей, які зараз є у складних життєвих обставинах, і діти з прийомних сімей отримали подарунки від улюбленого Святого, які їм передала начальник служби  у справах дітей п. Людмила Слюзар. 50 дітей, які проживають у старостинських округах Дубовецької сільської ради отримали від Миколая пакунки і незабутнє відчуття свята.