Вітряна електростанція в Маріямполі

Дубовецька сільська рада в рамках проєкту-переможця одинадцятого обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2021 році реалізувала проєкт "Інноваційні енергоефективні заходи зі встановлення вітрової електростанції в Маріямпільській філії Дубовецького ліцею Дубовецької сільської ради Івано-Франківської області". Загальна вартість проєкту становила 379 800 гривень, з яких: 284 800 гривень – кошти з обласного бюджету, а 95000 – кошти з місцевого бюджету та гроші партнерів.

Встановлення вітрової електростанції в Маріямполі зробить можливим економити кошти на енергоносії, забезпечить вироблення додаткової електроенергії на потреби бюджетної установи села Маріямпіль.

Партнерами по реалізації цього проєкту були:

• Івано-Франківська обласна рада;
  • Дубовецька сільська рада (подавачем була  Маріямпільська сільська рада;
  •  Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу;
  • Маріямпільська філія Дубовецького ліцею Дубовецької сільської ради Івано-Франківської області;
  • Громадська організація «Офіс розвиткових ідей Прикарпаття»;
  • Громадська організація «Комітет з відродження Маріямполя».