Мешканки села Водники Дубовецької територіальної громади вишили понад 300 новорічних кульок для двох ялинок.

Ці ялинки встановлені у сільському храмі Вознесіння Христового, пише Репортер.

Ідея вишитих новорічних кульок виникла ще під час Великодніх свят, повідомила одна з вишивальниць – Уляна Вовчук. Тоді за сприяння голови Дубовецької громади Павла Андрусяка у кожному храмі поставили імпровізоване писанкове дерево.

Фото без описуУ середині листопада ми закупили потрібні матеріали і приступили до вишивання, – розповідає Уляна Вовчук. – Над святковим декором працювали 18 вишивальниць. На прикрасах, в основному, біблійні сюжети Різдва Христового та святкові мотиви.

Фото без описуЗа словами пані Уляни, жінки вишивали нитками та бісером, а потім вечорами збиралися всі разом та оздоблювали сучасним декором.

Фото без описуІ вийшла краса…