Служба у справах дітей громади моніторить соціально вразливі родини

Дата: 27.01.2022 08:43

24 січня 2022 року начальник Служби у справах дітей Людмила Слюзар здійснила профілактичний рейд селами Дубовецької територіальної громади. Виїзд було здійснено з метою відвідати сім’ї, які зараз є у складних життєвих обставинах і перебувають на обліку в Службі у справах дітей. Під час виїзду п. Слюзар відвідала п’ять сімей, у яких виховується тринадцятеро дітей і перевірила умови їх проживання, провела профілактично-роз’яснювальну роботу з батьками дітей щодо відповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно–гігієнічних норм проживання, забезпечення належного харчування дітей, недопущення  випадків зловживання алкогольними напоями.

Служба у справах дітей Дубовецької  сільської ради і надалі проводитиме роботу, спрямовану на запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, а також на підтримку родин, які потрапили у складні життєві обставини.