Права дітей важливі

Успішно буде розвиватися та громада, у якій дбають про її найменших громадян – дітей. Начальник Служби у справах дітей Дубовецької територіальної громади Людмила Слюзар пильно стежить за умовами життя дітей, які проживають у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах. Щоб запобігти фізичному насильству над дітьми, моральному тиску на них чи порушенню їхніх прав зі сторони батьків чи опікунів, які ситуативно потрапили на соціальний маргінес суспільства (через алкогольну, наркотичну чи іншу залежність), такі сім’ї є під пильною увагою працівників соціальних служб. Так, 18 лютого Людмила Слюзар здійснила черговий профілактичний огляд таких родин. Цього разу вона відвідала дві сім’ї, в яких виховується шестеро дітей. Порушень прав дітей зі сторони батьків чи опікунів не виявлено.