Інформація для донорів крові

Дата: 28.02.2022 18:28

На сьогодні в Україні діє воєнний стан.

Дубовецька територіальна громада щиро дякує всім хто зголосився здати кров. Списки бажаючих сформовано у кожному старостинському окрузі громади.

Станом на 28.02.2022 року центри переливання крові в Івано-Франківській області забезпечені нею в достатній кількості. Проте час від часу запаси крові необхідно поповнювати.

Про Ваше бажання стати донорами крові проінформовано, тому будьте готові до того, що до Вас подзвонять та запропонують задати кров. Про необхідність здачі крові Вас буде поінформовано заздалегідь.

Також повідомляємо, що якщо серед Вас є бажаючі які ще не встигли записатись з метою здати кров, то можете це зроби у адміністративних приміщеннях Дубовецької сільської ради (старостинських округів).

Все буде УКРАЇНА

Павло АНДРУСЯК