Щодо обов’язковості вимушено переміщених осіб (чоловіків віком від 18 до 60 років) з’явитися у Другий відділ Івано-Франківського районного центру комплектування та соціальної підтримки

На сьогодні в Україні діє воєнний стан.

Дубовецька територіальна громада є гостинним та привітним краєм.

Усі чоловіки віком від 18 до 60 років, які прибули з інших областей як вимушено переміщені особи, повинні не пізніше 24 годин після прибуття на територію Дубовецької територіальної громади з’явитися у Другий відділ Івано-Франківського районного центру комплектування та соціальної підтримки що знаходиться за адресою: Івано-Франківська область, м. Галич, майдан Різдва, 33 та стати на військовий облік.

Ми надамо притулок всім вашим жінкам, матерям, дітям та громадянам похилого віку. Захищати їх буде кожен член нашої територіальної оборони.

Упевнений, що у час, коли жителі Дубовецької територіальної громади б’ють ворога на усій лінії фронту, Ви також з честю захищатимете від ворога нашу з Вами державу та наші з Вами сім’ї.

Павло АНДРУСЯК