В Івано-Франківській області введено заборону на продаж алкогольних напоїв

Відділ економічного розвитку та інвестицій Дубовецької сільської ради

інформує

З 26.02.2022 в Івано-Франківській області введено  заборону на  продаж алкогольних напоїв на час оголошення воєнного стану в Україні.

Таке рішення ухвалила Івано-Франківська обласна військова адміністрація. «На засіданні оперативного регіонального штабу прийняли рішення про внесення розпорядження обласної військової адміністрації щодо заборони продажу алкоголю. Відтепер на територіі? області реалізація алкоголю забороняється. Відповідно, розпиття алкоголю в громадських місцях теж є заборонено»

Відповідні розпорядження про заборону продажу алкоголю підписали також в інших областях: Тернопільській, Чернівецькій, Волинській областях та містах України.

Звертаємо особливу увагу підприємців,  суб’єктів господарювання, які здійснюють продаж алкогольних напоїв на території населених пунктів Дубовецької територіальної громади неухильно дотримуватись вимог даного рішення.

Станом на сьогодні – в умовах воєнного стану важлива максимальна зібраність та концентрація кожного.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!