На Прикарпатті радіаційний фон в нормі

Дата: 04.03.2022 15:00

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  [email protected]подає  наступну актуальну інформацію.

На Прикарпатті радіаційний фон в нормі

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться фахівцями Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

За результатами аналізу вимірювань природного радіаційного фону на Прикарпатті  його можна визнати радіаційно безпечним.

Показники потужності поглиненої в повітрі дози гамма-випромінювання (радіаційний фон) на території міста Івано-Франківська станом на  4 березня 2022 року  становлять  0,13-0,14 мкЗв/год.