Щодо закриття неба над Україною

05 березня 2022 року відбулася двадцята (позачергова) сесія Дубовецької сільської ради, на якій депутатський корпус одноголосно схвалив звернення до урядів країн-членів НАТО, Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, послів усіх держав світу щодо необхідності закриття неба над Україною.

В зверненні йдеться зокрема про те, що враховуючи спроби окупанта підірвати Запорізьку АЕС, тим самим загрожуючи людству ядерною катастрофою, зрозуміло, що це війна не лише проти України, а й проти всього світу.

Тому:

«Від імені мільйонів українців, які з 24 лютого 2022 року сидять в укриттях та бомбосховищах, від імені тих, які воюють за свободу Європи, у пам'ять понад двох тисяч цивільних громадян та всіх, хто вже загинув від російського бомбардування, ми закликаємо вас:

ЗАКРИТИ НЕБО НАД УКРАЇНОЮ!»