Допомога від польських друзів

Від жовтня минулого року на території нашої громади у селі Лани працює підрозділ добровільної пожежної команди. За неповних пів року пожежна команда знайшла побратимів у Польщі. Сьогодні вони наші друзі не тільки у спільній фаховій справі, але і брати, які допомагають нам пережити часи великих випробувань. Начальник Добровільної пожежної частини пан Анджей Латусек з села Кадлуб-Туравський (ґміна Турава в Опольському воєводстві) привіз гуманітарну допомогу – те, в чому українці зараз відчувають велику потребу. Серед речей є продукти, зокрема і дитяче харчування, питна вода, одяг, взуття, засоби гігієни, матраци. Ця допомога призначена для вимушено переміщених осіб, а також для потреб територіальної оборони.

Від імені мешканців громади та сільського голови пана Павла Андрусяка та від імені всіх українців ми щиро дякуємо нашим польським друзям за їхню допомогу, дружню підтримку та співпереживання. Ми цінуємо теплу і міцну руку допомоги і віримо, що незабаром зможемо потиснути її в мирний час.