Паліїв трави – до відповідальності!

Незважаючи на надскладні випробування війною, через які ми зараз проходимо, з настанням весни палії сухої трави взялись за старе. Ця примітивна і безвідповідальна практика надзвичайно шкодить довкіллю, а сьогодні виглядає ще і як диверсія. В ніч з 12 на 13 березня 2022 року Добровільна пожежна команда Дубовецької ТГ двічі виїздила на виклики, спричинені власне такими діями. Перший випадок стався в селі Лани, а другий – в селі Делієве.

Доводимо до відома всіх жителів громади, що окремим розпорядженням Начальника районної військової адміністрації Олександра Ярощука від 13 березня 2002 р. заборонено випалювати рештки сухої рослинності на землях різного призначення усіх форм власності. Всі палії трави будуть виявлені і притягнуті до відповідальності.