Запущено централізовану платформу надання гуманітарної допомоги

Дата: 16.03.2022 13:50

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  [email protected]подає  наступну актуальну інформацію.

Запущено централізовану платформу надання гуманітарної допомоги

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що Держпродспоживслужба спільно із командою Banza, за сприяння Офісу Президента України та профільних ЦОВВ, запускає централізовану платформу щодо збільшення ефективності взаємодії цивільно-військових адміністрацій, виробників та постачальників, торговельно-збутових компаній, мереж, волонтерських організацій для управління логістичними процесами, в тому числі при наданні та використанні гуманітарної допомоги.

Щоб долучитись до Платформи допомоги, необхідно заповнити Гугл форму за посиланням або вставити в браузер посилання https://forms.gle/qeezKEVAaUW95MZQ7