Рішенням Уряду щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві збільшено на 14%

  • 166

Фото без опису

Повідомляємо, що постановою Кабінету міністрів України від 05 березня 2022 року № 200 «Про перерахування щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати в разі смерті потерпілого, у 2022 році» затверджено коефіцієнт перерахування сум щомісячних страхових виплат з 01 березня 2022 року у розмірі 1,14.  Щомісячні страхові виплати  для потерпілих  внаслідок нещасних випадків на виробництві або профзахворювань та їх родин, які фінансуються Фондом соціального страхування України, зросли на 14%.

Попри умови воєнного стану фахівці ФССУ вже почали проведення перерахунку, після завершення якого середній розмір щомісячної страхової виплати збільшиться на 421 гривню.

Щомісячні страхові виплати для потерпілих   до перерахунку складали 512,015 тис. грн. збільшилися на  70,614 тис.грн.  та на сьогодні щомісячні страхові виплати для потерпілих  у квітні місяці становитимуть 582,629 тис. грн.

Щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника до перерахунку складали 36,821тис.грн. збільшилися на 4,732 тис.грн. та на сьогодні щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника    становитимуть 41,553 тис.грн.

Підвищені виплати за березень потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин отримають у квітні. Нагадаємо, фінансування таких виплат здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній.

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар