В Держпродспоживслужбі Прикарпаття розробили Прогноз фітосанітарного стану агроценозів області та рекомендації щодо захисту рослин у 2022 році

Дата: 25.03.2022 12:25

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  [email protected]подає  наступну актуальну інформацію.

Спеціалісти відділу прогнозування,  фітосанітарної діагностики  та аналізу ризиків Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за даними річної звітності державних фітосанітарних інспекторів розробили «Прогноз фітосанітарного стану агроценозів Івано-Франківської області та рекомендації щодо захисту рослин у 2022 році».

Збірник слугуватиме широкому загалу сільгоспвиробників, фермерів,  власників присадибних ділянок, інших землекористувачів, а також стане вихідним матеріалом під час планування та організації заходів захисту рослин, проведення лекцій та консультацій з питань захисту рослин.

У виданні узагальнено матеріали фітосанітарного моніторингу сільськогосподарських угідь, особливості сезонної динаміки чисельності й показники шкідливості біля 176 ентомологічних і фітопатологічних об’єктів за агрометеорологічних умов 2021 року.

За даними щільності залягання в ґрунті зимуючих стадій шкідників та їх якісного складу розроблено прогноз поширення і ймовірного ступеня загрози від шкідливих організмів у посівах сільськогосподарських культур та в місцях їх резервації впродовж вегетації 2022 року.

Ознайомитись із матеріалами збірника можна на офіційному веб-сайті Головного управління за  посиланням.