Радіаційний фон на Івано-Франківщині в межах норми

Дата: 01.04.2022 10:57

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  [email protected]подає  наступну актуальну інформацію.

Радіаційний фон на Івано-Франківщині в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

За результатами аналізу вимірювань природний радіаційний фон на Прикарпатті  можна визнати радіаційно безпечним.

Показники потужності поглиненої в повітрі дози гамма-випромінювання (радіаційний фон) на території міста Івано-Франківська станом на 01 квітня 2022 року становлять 0,14-0,15 мкЗв/год. (при пороговому значенні 0,32 мкЗв/год.).

За вказаний період радіаційний фон є таким, який не перевищує властивий для цієї території природний фон.