Допомога роботодавцям, які переїхали з тимчасово окупованих територій та бажають провадити свій бізнес на Прикарпатті

  • 467

Пресреліз

 

Допомога роботодавцям, які переїхали з тимчасово окупованих територій та бажають провадити свій бізнес на Прикарпатті

 

У цей важкий для всієї країни час, Івано-Франківська військова адміністрація, Івано-Франківська обласна служба зайнятості та Управління Держпраці у Івано-Франківській області усіма можливими способами сприяють підприємствам із постраждалих від війни областей в можливості ведення бізнесу на території Прикарпаття.

В межах своєї компетенції дані установи надають консультації та допомагають вирішити ряд питань, а саме:

  • пошук приміщень для переведення працівників та необхідного технологічного обладнання із зони бойових дій;

  • надання допомоги в укомплектуванні підприємств кваліфікованим персоналом, професійному навчанні безробітних на замовлення роботодавців з можливістю навчання безпосередньо на виробництві;

  • надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні;

  • консультаційний супровід щодо оплати праці, звільнення, переведення, оголошення простою, обліку робочого часу, створення безпечних та комфортних умов праці, надання адміністративних послуг.

Отож, якщо Ви бажаєте здійснювати свою діяльність на території Івано-Франківської області і маєте потребу в кваліфікованих кадрах, звертайтеся за допомогою до наших фахівців, які завжди готові Вам допомогти.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до Івано-Франківської обласної служби зайнятості за номером тел. (0342) 75-56-49 та 066-537-4192.

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар