Відділ інфраструктури, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Івано-Франківської районної державної адміністрації інформує про те, що в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні», Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що до припинення чи скасування воєнного стану в Україні забороняється:

- нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість, утворену за несвоєчасне та/або неповне внесення плати за житлово-комунальні послуги;

- припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.

2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування і застосовується з 24 лютого 2022 року.