Зустріч з родиною, яка проживає на території Дубовецької громади через складну ситуації в Україні.

Дата: 27.05.2022 13:14

25 травня  2022 року  заступник  голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександр Попадинець, начальник служби у справах дітей Валерій Семків, головний спеціаліст служби у справах дітей Квітослава Пятка, начальник служби у справах дітей Дубовецької сільської ради Людмила Слюзар, головний юрист сектору Галицького бюро правової допомоги  Івано-Франківського МЦ з надання БВПД Ольга Гелемей відвідали  ДБСТ Целухіних. Дитячий будинок сімейного типу переїхав з тимчасово окупованих територій України до Дубовецької Територіальної громади (с.Межигірці). Представники влади  зустрілися з неповнолітніми дітьми та матірю-вихователем  Іриною Целухіною. В ході розмови вивчили проблемні питання даної родини, надали гуманітарну та консультативну допомогу, ознайомились з умовами проживання дітей.