Літня школа «Нове покоління» у Дубовецькій територійальній громаді.

  • 569

         

    Літо вже повноцінно вступило в свої права, тому саме час відірвати дітей від телевізорів, комп’ютерів та використати час літніх канікул для забезпечення максимального відпочинку. А коли відпочинок з користю, пізнанням та навчанням, то – це неабияк добре.

Літня школа – це інноваційна модель освіти школярів, яка ефективно поєднує отримання додаткових знань з питань безпеки життєдіяльності, туристично-краєзнавчої, пожежно-рятувальної роботи і закріплення отриманих знань та навичок на практиці.

14.06.2022 року, на базі Деліївської філії Дубовецького ліцею Дубовецької сільської ради відбулося урочисте відкриття літньої школи "Нове покоління" з благословення о. Михайла. З вітальними словами для дітей  виступили: народний депутат України Ігор Фріс,  голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук, начальник управління ДСНС в Івано-Франківській області, Полковник служби цивільного захисту Володимир Чернецький та голова Дубовецької територіальної громади Павло Андрусяк.

У літній школі з дітьми працюють вихователі, вожаті та волонтери. Розпорядок дня включає цікаві ігри, обговорення, навчальні проєктки та екскурсії. Досить цікавою була поїздка  у село  Маріямпіль, де для діток провели екологічну мандрівку, під час якої кожна група отримала картку із назвою рослини, яка росте на території, і до кінця дня діти мали розробити проєкти про дану рослину та захистити їх. Кожен старався, працював, втілював свої ідеї та пропозиції. День завершився на радісних емоціях та в очікуванні нових подій.

І ось, новий день – нові враження. Поїздка в село Озерце. Спортивні змагання, веселощі та подарунки уже чекали дітей.  До кінця дня ще культурно-розважальна програма, шоу з кольоровими фарбами та ін. Що ще чекає наших дітей у літній школі, побачимо, та це точно важливе і потрібне для наших найдорожчих!