З Днем Незалежності, Україно! З Днем Незалежності, дорога громадо!

  • 785

    24 серпня в Україні святкують важливе державне свято – День Незалежності.  У 2022 року ми, українці, відзначаємо 31-у річницю становлення нашої держави.

Цього року наше святкування під звуки сирен та вибухи снарядів. 31-ша річниця Незалежності України стане нагадуванням усьому світу, як дорого коштує людська свобода.

Безперечно, останні роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас — випробовуванням на зрілість, на самоповагу, на  вірність  батьківщині, на витримку та взаєморозуміння.

Україна і сьогодні виборює право на свою незалежність високою ціною, на власну думку та мирне майбутнє.    Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та Незалежності.

Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об`єднання усіх громадян України у спільному прагненні – зміцнити силу і славу своєї Вітчизни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки.

Об’єднаймося  усі навколо спільної мети – процвітання України і громади та лише перемоги над ворогом. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

З Днем  Незалежності України!