Пресанонс про міні-ярмарок у м.Івано-Франківську

25 серпня 2022 року

Пресанонс

30 серпня 2022 року Івано-Франківська обласна служба зайнятості проведе міні-ярмарок.

Початок: об 11.00 год.

Місце проведення: Івано-Франківський міський центр зайнятості, вул. Набережна ім. Стефаника, 34б, м.Івано-Франківськ.

Цільова аудиторія: шукачі роботи та зареєстровані безробітні, які перебувають на обліку в Івано-Франківському міському центрі зайнятості, Тисменицькій районній філії, Богородчанській районній філії та Галицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, а також усі бажаючі працювати у м.Івано-Франківськ.

Основна мета: інформування безробітних осіб та шукачів роботи про сучасні вимоги ринку праці та вакантні посади.

Під час заходу здійснить презентацію своєї діяльності та представить актуальні вакансії Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», яка через активні бойові дії переїхала з м.Краматорськ до м.Івано-Франківськ.

Дана установа надає комплекс реабілітаційних послуг, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю з метою максимальної реалізації їх особистого потенціалу.

Контакти для акредитації ЗМІ: (066) 3711836 або (0342) 755614.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

та архівної справи