Щорічна акція «Шкільний портфелик»

Напередодні нового навчального року, з метою реалізації заходів цільової Програми соціального захисту і підтримки дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2021-2025 роки, служба у справах дітей Дубовецької сільської ради провела
щорічну і традиційну акцію «Шкільний портфелик».
 Головним завданням проведення акції  є допомога дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування, дітям з сімей, які опинились у важкій життєвій ситуації підготуватися до навчального року нарівні з однолітками, зібрати портфелик з усім необхідним шкільним приладдям.
Щирі вітання для школярів, батьків і вчителів з прийдешнім Днем Знань! Мирного неба над головою, легкого навчального року, яскравих вражень, нових друзів та відмінних оцінок!