Службою у справах дітей Дубовецької сільської ради 22  листопада 2022 року проведено засідання круглого столу на тему:«Законодавство України у сфері протидії насильству над жінками та дискримінації за ознакою статі».

  • 248

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»  Службою у справах дітей Дубовецької сільської ради 22  листопада 2022 року проведено засідання круглого столу на тему:«Законодавство України у сфері протидії насильству над жінками та дискримінації за ознакою статі».

Мета заходу: обговорення проблеми насильства над жінками, законодавчих та інституційних механізмів взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії насильства над людьми в громаді, забезпечення, виявлення, перенаправлення та надання комплексу послуг постраждалим від насильства, підвищення обізнаності громадян щодо проблеми насильства над людьми.

Запрошені

Оксана Чіх – ст. інспектор Сектору ювенальної превенції відділу превенції Івано Франківського РУП ГУНП.

Тетяна Крумшин  – головний спеціаліст  ССД районної державної адміністрації.

Оксана Собецька – начальник Галицького районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в області.

 Ольга Гелемей – головний спеціаліст відділу «Галицьке бюро правової допомоги».

 Оксана Дякун- начальник відділу надання соціальних послуг для населення Дубовецької сільської ради.

 Іван Шекета- начальник відділу «ЦНАП» Дубовецької сільської ради.

 Галина Федюк – начальник Галицького відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства  юстиції.

          25 листопада у всьому світі відзначають Міжнародний день боротьби з гендерним насильством. На жаль, проблема  домашнього та гендерного насильства залишається актуальною для українського  суспільства, де досі відкрито говорити на цю болючу тему та визнавати її існування непросто.

          В Дубовецькій територіальній громаді відповідними  управліннями, відділами та службами  здійснюються заходи щодо попередження насильства в сім’ї шляхом проведення роз’яснювальної роботи  серед населення, налагоджена співпраця з суб’єктами соціальної роботи.