Оголошення про проведення звіту голови громади

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до пункту 7 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою інформування мешканців Дубовецької громади та забезпечення належного рівня прозорості, відкритості діяльності виконавчого комітету Дубовецької  сільської ради, оголошуємо про проведення звіту сільського голови Андрусяка Павла Васильовича про соціально-економічний та культурний розвиток громади у 2022 році.

Звіт відбудеться 17 лютого 2023 року о  10.00 год в приміщенні Будинку культури  с.Дубівці за адресою: с.Дубівці, пл. Незалежності 3.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь.

Питання на які Ви хотіли б почути відповідь, Ви маєте змогу надіслати на  офіційну пошту Дубовецької сільської ради - dubivtsirada@ukr.net або ж  занести до Дубовецької сільської ради чи старостинського округу.

Інші оголошення

Всі оголошення