Відділ економічної політики, проєктної роботи та туризму інформує До відома суб’єктів господарської діяльності

Відділ економічної політики, проєктної роботи та туризму інформує

До відома суб’єктів господарської діяльності

Повідомляємо Вас, що 05 квітня 2023 року   о 9.00 год. у приміщення Дубовецької сільської ради будуть  заключатися договора  з суб’єктами господарської діяльності – фізичними особами підприємцями, які здійснюють виробничу, торгову та іншу діяльність на території Дубовецької територіальної громади  по наданню послуг з вивезення твердих побутових відходів з КП «Галичводоканал» Галицької міської ради,  відповідно до нормативних документів, а саме:

-«Правил благоустрою території Дубовецької сільської  територіальної громади», затверджених рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання від 27.08.2021 року;

-рішення виконавчого комітету Дубовецької сільської ради від 18.10.2022 «Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на надання послуги з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Дубовецької територіальної громади»,

якими передбачено укладення відповідних договорів.

Просимо Вас,  з метою уникнення перевірок та можливих конфліктних ситуацій по об’єктах, які використовуються вами для ведення комерційної діяльності,  заключити договора на вивезення твердих побутових відходів.

ВАЖЛИВО!!!!

До порушень Правил благоустрою належить  також відсутність  укладеного договору на послуги з вивезення твердих побутових відходів незалежно від від статусу споживача (фізична чи юридична особа).

Чистота та порядок в нашій громаді залежить від кожного з нас, зробимо наші села чистими та привабливими!