Представники громадськості можуть подати проєктні ідеї до Стратегії розвитку громади

До відома мешканців громади!

Повідомляємо, що 21.04.2023 р. відбулося чергове засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Дубовецької громади. В рамках засідання погоджено бачення, цілі та завдання розвитку громади до 2027 р. З баченням, цілями та завданнями можна ознайомитися за посиланням.

До завдань Стратегії представники громадськості можуть подати проєктні ідеї, які слід оформити у вигляді Карток проєктних ідей. Зразок картки проєктної ідеї - за посиланням.

Заповнені зразки Карток проєктних ідей надсилати на електронну пошту dub_ekonom@ukr.net до 19.05.2023 р. включно, в темі листа вказати: Картка проєктної ідеї …(вказати назву)

За додатковою інформацією та консультуванням звертайтеся: 0975616288 Андрій Мамчак