Сорок шоста сесія Дубовецької сільської ради восьмого скликання.

28 липня 2023 року в залі засідань Дубовецького Будинку культури відбулася сорок шоста сесія Дубовецької сільської ради восьмого скликання.
Традиційно сесія розпочалася з державного гімну України, молитви та хвилини мовчання за всіх полеглих героїв України.

Перед безпосереднім розглядом порядку денного сесії, було нагородження подякою Дубовецької сільської ради дільничного офіцера поліції Дубовецької громади за багаторічну плідну працю та з нагоди дня дільничного офіцера Михайла Пшеничняка. Сільський голова подякував п.Михайлу за зберігання спокою та правопорядку в Дубовецькій ОТГ. Також з нагоди дня медичного працівника подяками Дубовецької сільської ради були нагороджені Ольга Тарасевич та Надія Людера.

Серед питань були розглянуті такі:
Про підписання меморандуму про співпрацю між Головним управлінням Національної поліції в Івано-Франківській області та Дубовецькою сільською радою, внесено зміни у статут КП «Добра справа», внесено зміни у бюджет сільської ради, внесено зміни у ряд Цільових Програм Дубовецької сільської ради, розглянуто земельні питання та інші.

По розглянутих питаннях прийнято позитивні рішення.