Допомагаємо усувати наслідки негоди в Кінчаківському старостинському окрузі

Фото без описуФото без описуФото без опису

25 липня 2023 року в Кінчаківському старостинському окрузі через проливний дощ та крупний град, було пошкоджено 111 дахів житлових будинків, а саме: Кінчаки - 74, Кремидів - 35, Садки - 2. Крім того, негода наробила лиха в адміністративному приміщенні старостинського округу, приміщені школи, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, а також в резиденції священика.

26 липня 2023 року голова Дубовецької сільської ради видав розпорядження згідно якого, комісія здійснила виїзд на місце надзвичайної події, де зафіксувала наслідки стихії.

28 липня 2023 року сільська рада спільно з партнером ПрАТ«Івано-Франківськцемент», розпочали роботу над наданням допомоги постраждалим жителям. Було прийнято рішення першочергово надати допомогу сім’ям військовослужбовців та одиноким.

Робота щодо підтримки жителів Кінчаківського старостинського округу в подоланні наслідків стихії триває.
Детальніша інформація буде опублікована додатково.