Малі локальні проєкти у галузі фізичної реабілітації

  • 93

Фото без опису

Посольство Чеської Республіки в Україні оголошує конкурс грантових заявок на 2024 рік на фінансування малих локальних проєктів в рамках чеської офіційної допомоги з розвитку. Тематика проєкту має стосуватися розвитку закладів фізичної реабілітації в Україні

Грант можуть отримати українські бюджетні, комунальні установи та організації (освітні, медичні, соціальні) та громадські/неурядові організації. Отримувачами гранту не можуть бути комерційні організації. Отримувач гранту повинен бути офіційно зареєстрованим та володіти банківським рахунком у гривнях.

Проєкт може включати як закупівлю необхідного обладнання для установ, так і організацію тренінгів/навчання/обміну досвідом. Залучення чеського досвіду вітається. 

  • Бюджет проєкту має бути в межах 200-500 тисяч чеських крон (приблизно 320-800 тисяч гривень).
  • Сукупні витрати на адміністрування проєкту, подорожі (оплата проїзду та добові) не можуть перевищувати 25 % від загальних витрат. До проєкту не можуть бути включені адміністративні витрати, які напряму не стосуються проєкту (оренда, ремонт приміщень, зарплата штатним співробітникам тощо).
  • Реалізація проєкту відбуватиметься упродовж 2024 року, приблизно з березня по жовтень.
  • Ретельно заповнену англійською мовою (1) форму MLP Project Identification Form 2024 (XLSX, 44 KB) (скан-копію з печаткою і підписом уповноваженої особи) у форматі JPEG або PDF, а також (2) форму в Excel форматі надішліть до 12:00, 16 жовтня 2023 року на адресу grants.ukraine@mzv.cz. Тема листа має бути у наступному форматі: «MLP 2024_Назва організації».
  • Просимо заявників НЕ надсилати разом з формою жодних додаткових документів (рекомендацій, підтверджень, витягів тощо). При цьому будьте готовими до того, що Посольство згодом може звернутися за додатковою інформацією.
  • Максимальний обсяг файлів не повинен перевищувати 15 МБ.
  • Заявки приймаються виключно в електронному вигляді. Паперові заявки надіслані на фізичну адресу Посольства не будуть розглянуті.
  • Одна організація може надіслати лише одну проєктну пропозицію, а найкращі проєкти будуть передані на розгляд комісії у Чеській Республіці.

Свої запитання стосовно проєктів і форми надсилайте включно до 11 жовтня на адресу grants.ukraine@mzv.cz (Посольство не гарантує, що питання надіслані пізніше будуть розглянуті).

Посольство залишає за собою право змінити, призупинити чи скасувати конкурс у будь-який час. Виконавець зобов‘язаний ознайомитись із загальними інструкціями до маломасштабних проєктів – General Instructions for Implementers (DOCX, 24 KB).

Бюджет необхідно заповнити у гривні. Курс, застосований у формі, – 0,62 чеських крон = 1 гривня (суму в гривнях необхідно помножити на 0,62; сума в кронах буде меншою, ніж у гривнях!)