Урок історії присвячений 105-ій річниці від створення Західноукраїнської Народної Республіки.

1 листопада 2023 року, в селі Медуха, біля пам’ятника Дмитру Вітовському, з ініціативи голови Дубовецької громади Павла Андрусяка, вперше відбувся урок історії присвячений 105-ій річниці від створення Західноукраїнської Народної Республіки.

Державний секретар військових справ Західноукраїнської Народної Республіки, полковник Української Галицької Армії, лицар листопадового чину - все це про Дмитра Вітовського.

У 105-у річницю утворення Західноукраїнської Народної Республіки, голова Дубовецької громади Павло Андрусяк спільно з секретарем сільської ради Ярославом Озарком, старостою села Медуха Ігорем Вітовським та депутатом Дубовецької сільської ради Богданом Гудзаком мали за честь поставити квіти до пам’ятника Дмитру Вітовському.

Провела урок - вчитель історії, заступник директора Тустанського ліцею - Ірина Гусак. До заходу були залучені здобувачі освіти Дубовецької сільської ради, маленькі учні з Медухівської філії Тустанського ліцею, віршами славили свого відомого земляка.

«Все найсвітліше віддав своєму народові славний стрілецький ідеолог Дмитро Вітовський, щоб народ наш високо підніс жовто-блакитний стяг.

І сьогодні цей стяг гордо тримають воїни Дубовецької громади, які ведуть героїчну боротьбу з російськими окупантами.

Нам є у кого вчитися, нам є на кого рівнятися» - саме такими словами завершилось дійство біля пам’ятника Дмитру Вітовському, який на сьогодні є прикладом бойового духу для молодого покоління.