Шановні мешканці та гості Дубовецької ТГ! Запрошуємо Вас на обласну мистецько-патріотичну Акцію "НЕЗЛАМНА МУЖНІСТЬ ПОКОЛІНЬ", 12 листопада 2023 року в приміщенні Дубовецького будинку культури о 14:00 годині.

Мистецько-патріотична Акція «Незламна мужність поколінь», присвячена 80-ти річчю створення УПА, зорганізована Навчально-методичним центром культури і туризму Прикарпаття метою якої є вивчення героїчної історії українського народу, його духовної спадщини, культури, національних традицій, символів, звичаїв, пропаганди кращих зразків мистецьких творів патріотичного спрямування, які висвітлюють героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу, проводиться у всіх громадах області впродовж 2023 року.

Вклоняємось нашим мужнім захисникам, шануємо памʼять загиблих земляків і підтримуємо патріотичний дух🇺🇦.