У СПІВПРАЦІ З ЛІГОЮ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ

Фото без описуФото без опису

В Дубовецькій територіальній громаді розпочато реалізацію пілотного проєкту Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулись до біологічних сімей з інтернатних закладів та дітей групи ризику». Реалізація проєкту здійснюватиметься безпосередньо регіональними відділеннями та партнерськими організаціями «Ліги соціальних працівників України» у Івано-Франківській області, зокрема.

Метою проєкту є підтримка дітей та сімей через систему швидкого реагування на надзвичайні ситуації у сфері захисту дітей та надання їм соціальних послуг, запобігання вторинній інституалізації дітей.

Одним із основних завдань проєкту є проведення належного оцінювання потреб дітей у соціальній допомозі, забезпечення соціального супроводу сімей, у які повернулись діти з інтернатних закладів та сімей опікунів/піклувальників.