Волейбольний турнір

02 грудня 2023 року у спортивному залі Деліївської філії Дубовецького ліцею відбувся турнір з волейболу «Патріот», присвячений Дню Збройних Сил України. Участь у заході взяли шість команд Дубовецької громади: с.Тустань, с. Дубівці, с.Водники, с.Маріямпіль, с.Лани-с.Делієве 1, с.Лани -с. Делієве 2.

За результатами напруженої боротьби призове І місце виборола команда села Дубівці. Друге місце посіла команда с. Лани-с.Делієве 2. Бронзу здобула команда села Маріямпіль.

Начальник відділу культури, молоді та спорту У.Вовчук подякувала усім учасникам за участь у турнірі, командам вручила подяки та волейбольні мʼячі, а призерам - медалі.

Щира подяка спортсменам та усім хто долучився до організації спортивного заходу .