Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям

Фото без описуФото без опису

01 грудня 2023 року відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям або членам їх сімей на покриття видатків на комунальні послуги та тверде паливо для проходження опалювального періоду, яке очолила заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Опацька.  На засіданні  розглянуто 255 заяв від військовослужбовців, учасників бойових дій, сімей загиблих (померлих) військовослужбовців та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть участь у здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України або членів їх сімей. Розмір даної допомоги становить 5 тисяч гривень.