Реєстрація на Всеукраїнський стратегічний форум «Без питань» для представників обласних молодіжних консультативно-дорадчих органів

Міністерство молоді та спорту України спільно з громадською організацією “Українська асоціація молодіжних рад” та партнерами організовує стратегічний форум “Без питань” для представників обласних МКДО.

Мета заходу посилити активну взаємодію та спільну роботу представників обласних молодіжних рад, учнівства та студентства, сформувати бачення молодіжних рад очима молоді з лав ЗСУ, створення та оновлення типових документів обласних МКДО, підвищення рівня їх спроможності через взаємодію з партнерами в умовах війни.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/XwA7Yy2Fk3kNNPhd8.

📅 Дата: 3-4 лютого 2024 року

📌 м. Київ

У разі виникнення питань, просимо контактувати: +38 098 584 77 76, Тетяна Ненчинська, секретар Правління ГО УАМР

Форум організований ГО «Українська асоціація молодіжних рад», GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit) за підтримки NDI (National Democratic Institute), Міністерства молоді та спорту України, молодіжних рад Донеччини та Сумщини, молодіжної ради Києва.