Дубовецька громада попрощалася зі своїм захисником

Сьогодні жителі Дубовецької громади зібралися в селі Межигірці, щоб провести в останню дорогу Мирослава Бажика, який віддав життя за Україну.

Віддати шану мужньому захиснику прийшли близькі, друзі, знайомі, бойові побратими, усі працівники сільської ради та вдячні земляки.

Поховали Мирослава Бажика на сільському кладовищі з усіма військовими почестями.

Спи спокійно, Герою!

Добра, світла пам’ять про тебе назавжди залишаться у наших серцях.

Бажик Мирослав Степанович народився 11 серпня 1972 року в селі Дубівці в багатодітній сім’ї. Закінчив Дубовецьку школу. Одружився в селі Межигірці, разом із дружиною народили і виховали 3 дітей. Рік тому, 13 лютого 2023 року, став на захист Держави.

Служив стрільцем 1 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти в/ч А4809. Помер 9 лютого 2024 року (попередньо – внаслідок серцевої недостатності) у населеному пункті Степанівка Краматорського району Донецької області. Нагороджений грамотою військової частини.