Збірна с.Дубівці І – переможці турніру з волейболу

25 лютого 2024 року в спортивній залі Дубовецького ліцею проводився турнір з волейболу, присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Привітальним словом розпочав змагання голова Дубовецької територіальної громади Павло Андрусяк, побажавши спортсменам перемоги та чесної, безкомпромісної боротьби, а також подарував ікону Маріямпільської Матері Божої - Городецькому Зеновію, Захиснику України, мешканцю села Делієве.

Цього разу в турнірі взяло участь вісім команд, а саме: с.Дубівці І, с.Дубівці ІІ, с.Водники, с.Маріямпіль, с.Делієве-Лани І, с.Делієве-Лани ІІ, с.Тустань, с.Кінчаки.

Гра за перше місце вийшла напруженою і видовищною, хоча всі ігри були сповнені драматизму та інтриги. Збірна с.Дубівці І впевнено здобула дві перемоги над суперниками і посіла перше місце, друге місце зайняла команда с.Делієве-Лани І, третє місце посіла команда з с.Тустань.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою! Бажаємо усім здоров'я, миру та нових спортивних перемог!