Добро твориться спільними зусиллями

25 дітей вразливих категорій, які проживають на території Дубовецької сільської ради, отримали чудові подарунки у перші дні весни.

Євангельською церквою «Джерело Благословінь», за участю служби у справах дітей Дубовецької сільської ради, 4 березня 2024 року проведено благодійний захід для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і їх законних представників. Дітки мали можливість поспілкуватися та весело провести час, а опікуни – отримати роз’яснення стосовно найбільш актуальних питань соціального захисту, гарантій, які передбачені державою для даної категорії населення.

Приємно бачити усмішки на обличчях малечі. Завдяки небайдужим людям, вдалося подарувати їм краплинку тепла і гарного настрою в цей непростий час.