Розпочато прийом заявок на отримання у 2024 році фінансової підтримки  для сільських забудовників

Шановні мешканці громади !!!

Обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Івано-Франківської обласної державної адміністрації розпочато прийом заявок на отримання у 2024 році фінансової підтримки на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів для сільських забудовників, мешканців територіальної громади, учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб, який триватиме до 01.06.2024 року.

Повідомляємо Вас, що рішенням Івано-Франківської обласної ради затверджено регіональну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення “Власний дім” на 2021-2025 роки (далі – Програма), реалізацією якої займається Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Програма передбачає надання довгострокових пільгових кредитів для будівництва (купівлі, реконструкції, добудови) житла в сільській місцевості, а також фінансування будівництва (реконструкції) мереж газопостачання, електропостачання, водопостачання та водовідведення в сільських населених пунктах.

Пільгові кредити  надаються на платній поворотній основі під 3% річних терміном до 20 років з можливістю відтермінування погашення з можливістю відтермінування погашення основної суми зобов’язання до 2-х років.

Фондом надається методична допомога та консультації  за адресою:

76014, м. Івано-Франківськ, вул. С.Бандери,77, кабінет 209,  тел. (0342) 78-94-20

розпочато прийом заявок на отримання у 2024 році фінансової підтримки  для сільських забудовників