Дубовецька громада висловлює щирі співчуття родині Олени Данилюк

Сьогодні жителі Прикарпаття провели в останню дорогу відому журналістку ТРК «РАІ»  Олену Данилюк, яка відійшла у вічність після важкої хвороби.

Керівництво  Дубовецької територіальної громади та колектив  сільської ради висловлює щирі співчуття родині Олени з приводу тяжкої, непоправної втрати  дорогої людини.

У цей важкий час розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати, а слова підтримки допоможуть перенести Ваше родинне горе!

Олена Данилюк народилася 9 червня 1977 року в м. Бурштині. Закінчила Калуське державне училище культури, Університет Короля Данила.

З 1997-го працювала в ТРК «РАІ» – офіс-менеджеркою, ведучою новин, авторкою програм, шеф-редакторкою радіо «РАІ», головною редакторкою телерадіокомпанії. Викладала на кафедрі журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Університету Короля Данила. Член Національної спілки журналістів України, громадської організації «Відкритий інформаційний простір», громадської ради при Бурштинській міській раді.

Світла пам'ять і вічний спокій!