Європейські символи поширюються в Україні

Сьогодні в с.Маріямполі висадили дерева оскоруші. Акція, в якій взяли участь учні Маріямпільського та Межигорецького навчальних закладів, мала символічний характер. Справа в тому, що оскоруша поширена лише в Європі. Це дерево в свій час, як і виноград,  прийшло туди разом із римлянами. В Україні оскоруша, яка є найбільшим плодовим деревом у Європі, росте лише в двох місцях на Закарпатті та в Криму.  Для нас ці саджанці, передані громадою Тварожна Лгота (Чеська Республіка), є свідченням того, що європейські символи поширюються в Україні.

«Сьогодні оскоруша «перейшла» Карпати і в Івано-Франківській області висаджено перші дерева. Будемо і наділі поширювати цю хорошу традицію до наших сусідів в Тернопільську і Івано-Франківську області»,- наголосив керівник Дубовецької громади Павло Андрусяк.

На завершення учасники акції намалювали карту України і позначили місця поширення дерева оскоруші.