Коник Андрій Ярославович

Коник Андрій Ярославович

16.10.1978 - 06.04.2023

Андрій народився 16 жовтня 1978 року в с.Кінчаки в багатодітній сім’ї. Тут навчався в місцевій школі. Після закінчення дев’ятого класу працював у Івано-Франківську в футбольному клубі «Прикарпаття».

Служив в армії, там він навчився гри на гітарі, бо дуже любив музику. Мав записану платівку своїх пісень. Після повернення з армії працював в різних організаціях. Останнє місце роботи, якому віддав багато років – компанія «Оптіма-фарм».

Коли почалася війна, Андрій пішов у тероборону в місті Івано-Франківськ. Потім його мобілізували у Львівську область, де проходив вишкіл до ЗСУ. Службу проходив у військовій частині А2167, де був призначений на посаду стрільця-санітара шостої стрілецької роти, 2 стрілецького батальйону ВОС-100915 А/658.

17 серпня 2022 року Андрій отримав мінно-вибухову травму і важке поранення. Але Бог допоміг йому вижити.

Після одужання воював в Донецькій області поблизу м.Вугледар.

Одного вечора, коли Андрій йшов на позиції змінювати побратимів, попав під мінометний обстріл і загинув на місці. Це сталося 6 квітня 2023 року.

Рідні, друзі завжди будуть пам’ятати Андрія, як доброго, веселого, світлого хлопця, патріота своєї Батьківщини.

Андрій Коник нагороджений медаллю «За честь і звитягу» та хрестом «ЧЕСТЬ І СЛАВА».