Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

ПОВІДОМЛЕННЯ

08.04.2024

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 року № 1160-IV „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проєкт рішення сільської ради «Про внесення змін до рішення одинадцятої (позачергової) сесії від 13.07.2021 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Дубовецької сільської територіальної громади»

Метою запропонованого проєкту рішення є дотримання принципів державної регуляторної політики, внесення змін по   місцевих податках і зборах, а саме по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної та земельному податку  відповідно до вимог Податкового кодексу України.

Проєкт регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено 11.04.2024 року на офіційному веб-сайті Дубовецької сільської ради у розділі "Регуляторна політика" .

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення просимо надавати у письмовій формі до сільської ради;

• поштовою адресою; 77172, с. Дубівці, пл. Незалежності, 2;
  • електронною поштою за адресою; dubivtsirada@ukr.net

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту рішення сільської ради становить один місяць з дня його оприлюднення, тобто до 10.05.2024 року.