Дубовецький ліцей - переможець І етапу обласного конкурсу «Серцем єдиним, ми – Україна»

12 квітня в Будинку культури с.Дубівці відбувся І етап обласного конкурсу «Серцем єдиним, ми – Україна», проведення якого ініціювала голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Мета проекту – підсилити національно-патріотичне виховання школярів, підтримати обдарованих дітей та сприяти їхньому психоемоційному розвантаженню.

Загалом, у заході взяли участь 5 команд, які представляли навчальні заклади Дубовецької громади.

За умовами конкурсу кожна команда підготувала проєкт про героїв зі свого населеного пункту, а також розробила логотип та представила композицію патріотичної тематики.

За рішенням журі,
1 місце здобула команда Дубовецький ліцей Дубовецької сільської ради Івано-Франківської області.

2 місце - Тустанський ліцей Дубовецької сільської ради

3 місце - Межигорецька філія Тустанського ліцею

4 місце - Деліївська філія Дубовецького ліцею Дубовецької сільської ради

5 місце - Маріямпільська філія Дубовецького ліцею Дубовецької сільської ради

Вітаємо команду переможців, яка буде представляти Дубовецьку громаду на ІІ районному етапі конкурсу «Серцем єдиним, ми – Україна» та бажаємо вдалого виступу!