Перед жителями свого округу звітувала староста Галина Лазарчук

Сьогодні перед жителями свого округу звітувала староста Галина Лазарчук.

Очільниця округу докладно доповіла учасникам заходу про розвиток інфраструктури території громади, визначила проблеми, що найбільше хвилюють жителів села і які вдалося вирішити протягом минулого року.

Із досягнень, які вдалося реалізувати торік, щебеніння вулиці Маринопільська та дороги до сільського цвинтаря, заміна огорожі біля церкви святого Юрія с. Лани, реалізація соціального проєкту «Готуй сани влітку», підтримання території округу в належному стані, а також постійна допомога нашим захисникам та ВПО.

Галина Лазарчук відзначила, що не зважаючи на зроблене, ще є багато над чим працювати.

Жителі села озвучили питання, які потребують вирішення керівництвом сільської ради:

- асфальтування вулиці Клебанія;

-озеленення території біля каплички арх.Михайла;

- звернення до керівництва ТзОВ «Гудвеллі України» з наполегливим проханням про видачу орендної плати в натуральній формі (зерном) мішками, а не насипом.

Всі зауваження і прохання староста взяла до уваги і зазначила, що з допомогою сільського голови, його заступників і депутатів сільської ради їх вирішуватимуть.