Відбувся звіт старости Кінчаківського старостинського округу

24 квітня 2024 року відбувся звіт старости Кінчаківського старостинського округу Василя Колодія.

Щоб послухати, що було зроблено в старостинському окрузі у 2023 році, місцеві жителі зібралися у Будинку культури.

Староста докладно розповів про проведені заходи звітному періоді щодо упорядкування старостату, проінформував про кількість виданих довідок і наданих послуг за рік, рівень виконання доручень та своїх повноважень, поставив цілі на 2024 рік.

Також Василь Колодій відповів на питання та пропозиції присутніх жителів громади стосовно капітального ремонту дороги в с.Кінчаки, благоустрою територій населених пунктів та закликав присутніх долучатися до добрих справ для покращення життя у селах округу.